Şirket Profili

A24 GAYRİMENKUL EMLAK TİCARET A.Ş.

Merkezi İZMİR’de konumlanmış olan A24 GAYRİMENKUL EMLAK TİCARET A.Ş. bulunduğu bölgede öncü bir Emlak Gayrimenkul Merkezi’dir. Sahip olduğu temsilcilikleri ile müşterilerine Emlak Gayrimenkul ALIM-SATIM-KİRALAMA ve GAYRİMENKUL YATIRIMI konularında merkezi olmanın avantajlarını sunmaktadır.

23 OCAK 2011’
tarihinde %100 hissesi Türk olarak kurulan A24 GAYRİMENKUL EMLAKTİCARET A.Ş. kısa sayılacak birsürede temsilciliklerini yapılandırarak, tüm projelerini titizlikle sürdürmeye devam etmektedir.

A24 GAYRİMENKUL EMLAK TİCARET A.Ş. verimlilik artışı sağlamak, sektörel gelişmeleri zamanında yakalamak vedaha fazla temcilik vererek, daha fazla uzman Gayrimenkul danışmanı istihdam ederek müşterilerine  daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla dünyadaki örnekleri gibi teknik bir tüzel kişilik olarak  yapılandırmıştır.

2011 yılında kurulan Franchise Birimi ile A24 Gayrimenkul, bugün Türkiye’nin en nitelikli Bölge Ortakları’na ve gayrimenkul portföyüne sahiptir. A24 Gayrimenkul’ün kendisine özgü çok özel bir zincir sistemi mevcuttur. A24 Gayrimenkul, Bölge Ortakları’na iş desteğinin yanı sıra; hukuk, eğitim, reklam bilgi akışı ve desteği de sağlıyor. Bölge Ortakları’nda, standart kaliteyi koruyarak bölge ve pazarlarında konumlarını daha da güçlü kılıyor. 

A24 Gayrimenkul'ün çalışma prensiplerinde; Konusunda Uzman Danışmanlarımız  nitelikli portföylerini en dürüst haliyle ALICI-YATIRIMCI müşterilerinin beğenisine sunarlar.. Bölge Temsilcilerimiz daha iyiyi, daha güzeli yapmaya odaklanmış hizmet anlayışı ile A24 Gayrimenkul’ü lider yapan önemli bir olgudur. 

A24 Gayrimenkul “Satışta Bitmeyen Hizmet” anlayışı, rasyonel büyüme modeli, nitelikli servis kalitesiyle örnek bir kurum olmaya devam ediyor. 

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir