A24 Gayrimenkul Satış Eğitimi

Satış Yönetiminizi Zirveye Taşıyın...yın!
"Kendine güvenen, yaptığı işe önem veren, müşteri adayına öncelikle birey olduğu için kıymet veren satış temsilcileri sürdürülebilir başarılara imza atacaklardır.

Her Satış Bir Heyecandır!
SATIŞ çok ilginç bir eylemdir, tüm işletmelerin adeta kolonlarını oluşturan bir sistemdir. Bu sebepten seçilerek alınmış ve iyi eğitilmiş bir satış kadrosu işletmenizin tüm gidişatını değiştirebilir. İyi eğitilmiş bir satış takımı, işletmenizin cirosunu en az iki katına yükseltebilir. Aynı şekilde performansı düşük bir satış takımı, işletmenizin cirosunu yarıya düşürebilir. 
Günümüzde tüketicilerin satın alırken duygusal karar verdiği artık bir gerçek, bu sebepten satış ekibinin doğru eğitilmesi ve müşteriye olan yaklaşmı çok önemlidir. Bazen ürün ya da hizmet çok kaliteli ve uygun fiyata olsa dahi müşteri satın almayabiliyor. Evet, milyon dolarlık yatırımlar gerçekleştirilerek kurulan şirketlerin en önemli ihtiyaçlarından biri, şirketin doğru bir satış kadrosunu kurması ve personele müşteri memnuniyeti odaklı gerekli eğitimi vermesidir. 
Motivasyon, satış takımının en önemli ihtiyaçlarından biridir. Personelin kendisini motive etmesi beklenir fakat, burada satış yöneticilerine de büyük bir görev düşer. Satış takımının motive bir şekilde çalışması satış yöneticilerinin en önemli görevlerinden biridir. İyi eğitilmiş ve motive olmuş bir satış takımı ‘’SMART’’ olan tüm hedeflere ulaşabilir, önünde engel tanımaz.
Satış takımı bir binanın kolonları gibidir. Ekibiniz ne kadar eğitimli olursa işletmeniz de o kadar sağlam temeller üzerine oturur.
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir